Найбільша фракція коаліції має якнайшвидше визначитися з підтримкою плану дій Уряду на 2016 рік, - заява фракції "Народний фронт"
понеділок, 29 лютого 2016, 17:13

Заява фракції "Народний фронт" у Верховній Раді України

 

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк запропонував план дій Уряду, який передбачає економічне зростання України, створення нових робочих місць, зниження рівня бідності, відновлення довіри до влади. Цей план дій має стати порядком денними для розвитку країни у 2016 році.

Невід’ємною частиною цього плану дій є принципи нової політики в Україні – жодного залаштункового втручання в роботу Уряду, жодного тиску для відновлення корупційних схем, жодної зупинки реформ.

Ухвалення плану дій Уряду має стати потужним сигналом нашим друзям і партнерам на Заході. Які б політичні дискусії не точилися, законодавча і виконавча гілки влади єдині в європейському векторі розвитку країни та прагненні реальних змін.

Ухвалення плану дій повинно дати не менш чіткий сигнал противникам цього курсу як всередині країни, так і за її межами.

Якщо ми відповідальні політики і нам болить за майбутнє України - не можемо витрачати час та зусилля на чвари. Не можемо зупинити й зірвати реформи. Спільна ефективна робота заради держави вимагає повної довіри і взаємної підтримки. Період невизначеності і взаємного поборювання не може тривати нескінченно. Адже час працює проти України.

Офіційно звертаємося до найбільшої парламентської фракції – "Блок Петра Порошенка" якнайшвидше визначитися з підтримкою плану дій Уряду.

Зараз перед Україною стоять колосальні внутрішні й зовнішні виклики. Недооцінювати або применшувати їх - безвідповідально. Не маємо права легковажити в цей визначальний момент. Зараз Президент, Верховна Рада України та Уряд просто зобов’язані працювати спільно.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua