Зеленський повинен невідкладно звернутись до нації з тим, що буде робити влада для захисту країни - Арсеній Яценюк
вівторок, 18 січня 2022, 19:30

Володимир Зеленський повинен невідкладно звернутись до нації з тим, що буде робити влада для захисту країни, а Рада має зібратися на позачергове надзвичайне засідання за присутності Президента, уряду, військового командування. Про це заявив Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк у дописі на Facebook. 

Він наголосив, що ймовірність нападу Росії на Україну збільшується: “Путін продовжує ескалацію проти України і нарощує шантаж”. 

“Захід став чітко на захист України. Вся світова спільнота б’є у дзвони на захист України. Всі, окрім керівництва України.  Адже воно зайнято боротьбою з Петром Порошенком, а не боротьбою проти агресії”, - наголосив він. 

Володимир Зеленський, підкреслив Арсеній Яценюк, повинен невідкладно звернутись до нації “і сказати людям правду про те, чого очікувати і що буде робити влада для захисту країни”. 

Він також наголосив, що повинно бути скликано позачергове надзвичайне засідання Верховної Ради України за присутності Президента, уряду, військового командування:

“РНБО України має працювати в щоденному режимі і стати органом координації оборони держави”. 

“Всі національні сили повинні об’єднатись для найвищої мети - захисту України. Історія нам не пробачить помилки чи поразки. Історія поважає відважних і достойних”, - підкреслив Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua