Звернення Олександра Турчинова з нагоди Дня Гідності та Свободи
середа, 21 листопада 2018, 08:08

Шановні друзі!

Нинішній день – день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців. Ми вчергове довели, що здатні згуртуватися навколо великої мети – свободи і незалежності.

П’ять останніх років змінили новітню історію не лише України, а й усього світу. Здається, ще ніколи у такий короткий проміжок часу не було так багато переломних моментів, і наша Держава стала одним з епіцентрів змін. Ми об’єднали зусилля, вистояли у боротьбі з жорстоким ворогом. Світ солідаризувався з Україною, і це – поразка схиблених реваншистських планів Кремля, початок падіння держави-агресора!

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної Сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь!

Ми, українці, завжди перемагаємо, коли єднаємось, і програємо, коли дозволяємо чварам та внутрішнім конфліктам нас розділити. Ми інколи навіть не усвідомлюємо, на що здатні, об’єднавшись! Головне зараз - віра у себе, у свої сили, і готовність незважаючи ні на що йти вперед обраним шляхом - шляхом свободи, демократії, верховенства права, економічного розвитку та зміцнення нашої країни!

Зі святом! З Днем Гідності та Свободи!

Нехай Господь береже Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua