Звернення Секретаря РНБО Олександра Турчинова з нагоди Дня пам’яті та примирення
середа, 8 травня 2019, 09:11

День пам’яті та примирення. Сьогодні світове співтовариство вклоняється пам’яті жертв Другої світової. Ця війна забрала життя мільйонів людей і довела, наскільки крихкими є незалежність країн, мир та спокій у світі.

8 травня 1945 року Антигітлерівська коаліція офіційно ухвалила «Акт про беззастережну капітуляцію» збройних сил нацистської Німеччини. Неможливо переоцінити внесок українців у цю перемогу!

У 2014 році Росія, знехтувавши міжнародним правом, планувала переможний бліцкриг, починаючи із захоплення Криму, Донбасу, та закінчуючи поневоленням усієї країни, так само як фашистська Німеччина майже століття тому. Але планам Кремля з відновлення імперії жаху завадили українські патріоти - воїни, волонтери, весь народ України. Ворога зупинено, значну частину окупованих земель звільнено.

Не можна забувати уроків історії. Вічна пам’ять усім жертвам Другої світової!

Це день пам’яті та примирення. З тих подій потрібно зробити висновки: щоб не допустити страшних втрат та жертв, не потрібно намагатися умиротворити країну-агресора. Історія свідчить - імперію, яка прагне завоювань, неможливо вмовити дотримуватися стандартів міжнародної поведінки та поважати інтереси інших країн. Її можна зупинити лише силою зброї та послідовною непоступливою міжнародною позицією несприйняття агресії та невідворотності покарання агресора. Тому задача України та провідних демократичних країн світу - не допустити повторення страшних помилок минулого, що можуть призвести до катастрофи планетарного масштабу.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua